Procházka po Borové

Náš Borovský okruh začíná u nás v areálu. První zastávkou je koupaliště s lanovým parkem. Zatímco koupaliště použijete nejspíš v letních měsících, lanový park je Vám k dispozici po celý rok. Jedná se o nízké lanové překážky, a proto nepotřebujete žádné zvláštní vybavení. Je pro všechny věkové kategorie (malé děti raději jistit ?).

Druhou zastávkou je Švandova roubenka. Kde se můžete osvěžit v letních měsících a v zimě je dobré se zastavit na výborný svařáček. Jídlo je tady luxusní, přes italskou kuchyni až k naší domácí české. Chovají tu ovce a kozy, takže děti jim mohou dát i nějakou travičku. Zvířátka jim neublíží, nají se a děti z toho budou mít zážitek.

U třetí zastávky si půjdeme trošku zasportovat. Blízko sokolovny se nachází sportovní areál. Tenisové kurty, volejbalový kurt a minigolf. Všechno potřebné vybavení si můžete zapůjčit v malém občerstvení, kde si také můžete dát i něco k zakousnutí nebo něco na osvěžení. Minigolf obsahuje 12 stanovišť. Tenisové kurty tu jsou 2 a volejbalový kurt je 1. Pro děti je tu nově postavené hřiště. Takže můžete dát děti na hřiště a máte čas na sportování.

Cestou zpátky si můžete koupit výborné čerstvé pečivo v Borovské pekárně: rohlíky, chleba, veky, vánočky, koláče … .

Pokud děti toho nebudou mít ještě dost, tak je dejte podruhé na lanové hřiště. Tam se vyblbnou a ten kopec nahoru, co budou muset zvládnout, je unaví ještě víc.

mapa ne cestu