Novinky

ježek pohodář

Spustili jsme nový web

Trvalo nám to dlouho, ale konečně je hotovo. Něco jsme zachovali, něco vyhodili, ale hlavně spousta nového jsme přidali. Nejviditelnější novinkou jsou karty novinky a tipy na výlet. V novinkách Vás budeme informovat o všem, co se u nás nad koupalištěm děje. Budete dostávat ty nejčerstvější informace a ihned budete vědět, kolik u nás na Borové roste hub. V tipech na výlet vám představíme naše blízké okolí. A to není zdaleka vše. Udělali jsme velké množství malých úprav, a kdo ví, třeba se jednou dočkáme i virtuální prohlídky našich chat. Budete tak moct s dětmi už v zimě vybírat, kde, kdo bude spát. Budeme moc rádi za jakékoliv připomínky a návrhy na zlepšení.


6.10.2017

Zima2017

Napadl sníh!

Milovníci zimy se mohou těšit na úžasnou a studenou, zasněženou zimu. Kolem našeho areálu je dost místa na běžkování a můžete zajet i na lesní cesty pokud je tam dostatek sněhu. A pro malé děti je tu určitě taky zábava. Vezměte jim sáňky nebo boby a máte postaráno, že máte volné odpoledne. Děti se mohou zabavit sáňkováním, ale také stavěním sněhuláka.

Budeme moc rádi, pokud k nám přijedete a postavíte našemu Borováčkovi kamarády… čím víc tím lépe. Zimu si u nás určitě užijete tak si k nám vyrazte na úžasně strávený víkend.

Těšíme se na vás a na nové sněhuláky.

5.12.2017

Přání 2018

01.04.2018